O osiedlu

Osiedle Nowy Mników

Marzenie o własnym domu z dala od zgiełku, w otoczeniu przyrody, ale mimo wszystko nie na odludziu i w pobliżu cywilizacji brzmi jak piękna bajka ale jednak bajka. Bo prawie zawsze szukając wymarzonego domu przychodzi nam droga przez ścieżkę wybrukowaną kompromisami. Jednak nie tym razem. Osiedle Nowy Mników to Dom Twoich marzeń bez kompromisów!

Osiedle Nowy Mników to kameralna inwestycja 10 domów jednorodzinnych z wydzielonymi ogródkami, przynależnymi wiatami na 2 samochody, nowoczesnymi technologiami i wspólną strefą rekreacyjną w której powstanie ogród bioróżnorodny. Przestrzeń, gdzie w otoczeniu natury miło spędzą czas nie tylko dzieci, ale również dorośli.

Nowoczesne domy to energooszczędne technologie. Każdy dom zostanie wyposażony w pompy ciepła, instalację ogrzewania podłogowego, system rekuperacji i przygotowaną instalację pod fotowoltaikę. Dodatkowo na podjazdach powstanie instalacja do ładowania samochodów elektrycznych. A to wszystko zwieńczone instalacją smart ready. Po co to wszystko? Aby Twój nowy dom cieszył nie tylko oko, ale również i Twój portfel. Dzięki tym technologiom koszt jego utrzymania będzie niższy niż w przypadku standardowych rozwiązań. A to przełoży się na komfort Twój i twoich bliskich.

Nowoczesna, ale jednak ponadczasowa bryła domów. 2 pełne kondygnacje plus poddasze. Duże przeszklenia i otwarta przestrzeń na parterze. Ogród z tarasem i widok na panoramę gminy Liszki oraz góry. Do tego wstawki na elewacji w postaci desek opalanych. To wszystko ma nie tylko wyróżnić te domy spośród wielu innych projektów, ale również pozwolić im wtopić się w sielski krajobraz ich otoczenia.

Domy wolnostojące

Pompy ciepła

Rekuperacja

Ogrzewanie podłogowe

Smart ready

Duże ogrody

Wiata 2-stanowiskowa

Strefa rekreacyjna

Gniazda do ładowania samochodów

Świetna lokalizacja

Wybierz swój dom!

Kontakt

+48 786 100 926

Napisz do nas: